SJO » Certyfikaty » ETS Global » TOEIC

TOEIC

 

 

TOEIC®  (Test of English for International Communication™)

 

Certyfikat TOEIC® został stworzony w odpowiedzi na zapotrzebowanie świata biznesu na rzetelny i obiektywny test znajomości języka angielskiego w kontekście pracy w międzynarodowym środowisku. TOEIC® jest zatem egzaminem skupionym na testowaniu biegłości posługiwania się językiem w biurze, podczas spotkań, negocjacji czy podróży służbowych.

 

Rocznie, do egzaminu podchodzi ponad 7 000 000 kandydatów na całym świecie. Uznawany jest przez ponad 14 000 firm, korporacji i organizacji.

 

Egzamin ten jest przeznaczony dla osób, dla których język angielski nie jest językiem ojczystym, zapewnia precyzyjny pomiar umiejętności językowych, w zakresie rozumienia ze słuchu, czytania oraz gramatyki.

 

TOEIC® jest obecnie najbardziej popularnym egzaminem na świecie, wybieranym przez menedżerów ds. zarządzania zasobami ludzkimi, specjalistów ds. rekrutacji, uczelnie państwowe oraz prywatne, administrację państwową oraz klientów indywidualnych.

 

Aktualne informacje można pobrać z naszej strony www: http://www.etsglobal.org/Pl/Pol/Testy-i-Przygotowanie/Certyfikaty-TOEIC-R

 

Infografika na temat egzaminu TOEIC®: http://www.marketing.etsglobal.org/POLAND/Infografika/TOEIC-LR-infografika-XL.jpg